تاریخ انتشار: یکشنبه ۷ مهر ۱۳۹۸ | ۱۵:۴۳ ب.ظ
پیام تبریک دکتر محمد میرزایی فتح کوهی بمناسبت هفته دفاع مقدس/ امروز فضیلت زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست.
 شکوفه های زیتون– مقام معظم رهبری: آن روزها نام و نشان ارزشی نداشت، آن روزها ماندن بی مفهوم بود و مردن در بستر، ننگی بس بزرگ و جهاد شهادت را تنها مسیر عزت و افتخار می دانستند. آن روزها جوانان این سرزمین تن به تن، به شهادت می رسیدند تا مبادا وجبی از خاک وطن، […]

 شکوفه های زیتون– مقام معظم رهبری: آن روزها نام و نشان ارزشی نداشت، آن روزها ماندن بی مفهوم بود و مردن در بستر، ننگی بس بزرگ و جهاد شهادت را تنها مسیر عزت و افتخار می دانستند. آن روزها جوانان این سرزمین تن به تن، به شهادت می رسیدند تا مبادا وجبی از خاک وطن، به دست متجاوزین حریص افتد؛ چرا که دفاع مقدس، رساترین واژه در قاموس ایستادگی این ملّت قهرمان است که خاطرات دلاوری های آنان، در تاریخ شکوهمند این دیار به یادگار خواهد ماند.

جوانانی که در سال‌های آغازین دهه سوم زندگی‌شان فرماندهی جنگ در برابر ۳۶ کشور را برعهده گرفتند و حماسه‌هایی باورنکردنی رقم زدند. جوانانی که برای دفاع از خاک و ناموس خود، از جانشان مایه گذاشتند و تمام لذت های دنیوی را فدای سرزمین شان کردند. رشادت‌های جوانان برومند، انقلاب و نظام را بیمه کرد و نشان داد که با داشتن پشتوانه مردمی و در پرتو حاکمیت اسلام و وحدت نیروها می‌توان هر دشمنی را ناکام ساخت. حالا تاریخ دفاع مقدس به جوانانش می‌بالد. جوانانی که در اوج شور جوانی، فرماندهی بزرگترین عملیات‌های جنگی را بر عهده می‌گرفتند و با غیرت دینی و روحیه شهادت‌ طلبی موجب شدند تا در آن برهه نیز سربلند باشیم و پیروزی‌های حماسی نصیب ایران شود. پس از آن پیروزی ارزشمند، نیروهای بیگانه و دشمن به عظمت ایران اسلامی و مردم دلاورش پی بردند. دیگر می دانستند این ایران بیدی نیست که با این بادها بلرزد. مقاومت هشت ساله رزمندگان غیور به دشمنان، شکوه و هیبت ایران را اثبات نمود تا دیگر رویای تصاحب حتی یک وجب از خاک این سرزمین مقدس را نداشته باشند.

حماسه دفاع مقدس، با سختی ها و نثار خون های پاک جوانانش به ثمر نشست و از حرکت متوقف نشد و نشان داد سرنوشت هر ملتی به دست خود اوست. این سرنوشت هر چه باشد بر آینده آنان تأثیر خواهد گذاشت.

اینجانب ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تبریک این ایام به محضر فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای “مدظله العالی” و ملت دلاور و رزمنده ایران اسلامی، یاد و خاطره رشادت ها و از خودگذشتگی های رزمندگان، جانبازان و آزادگان هشت سال دفاع مقدس بخصوص مردم شهید پرور رودبار را گرامی داشته و تقارن این هفته با ماه محرم، ماه عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و یاران با وفایش را الگوپذیری از سیره آن امام همام و تأسی از نهضت سرخ حسینی می‌دانم.

امیدوارم با عنایات ویژه حضرت ولی عصر (عج) و رهنمودهای داهیانه رهبر فرزانه انقلاب عزت، سربلندی و توسعه همه جانبه ایران اسلامی بیش از پیش محقق شود و همه مردم و مسئولین نظام در راه پاسداشت ارزش‌ها و پاسداری از راه پر افتخار شهدا، ایثارگران و آزادگان سرافراز ثابت قدم باشند.

محمد میرزایی فتح کوهی

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار