تاریخ انتشار: سه شنبه ۷ آبان ۱۳۹۸ | ۱۴:۰۴ ب.ظ
از امروز تا پایان هفته؛ ترافیک حضور وزرا و مدیران ارشد کشوری در گیلان
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه، وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی رئیس کمیته امداد،رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس و معاون هماهنگی معاون اول رئیس جمهور به گیلان سفر می کنند.     محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه،سعید نمکی، وزیر بهداشت و درمان و …

شکوفه های زیتون– معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه، وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی رئیس کمیته امداد،رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس و معاون هماهنگی معاون اول رئیس جمهور به گیلان سفر می کنند.

محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه،سعید نمکی، وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و مرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد چهارشنبه و پنج شنبه ۸ و ۹ آبان به گیلان می آیند .
برگزاری نشست ستاد اقتصاد مقاومتی و بهره برداری هزار واحد مسکونی کمیته امداد در استان با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه و رئیس کمیته امداد و بازدید از راه آهن رشت انزلی،بازدید و بهره برداری از ساختمان جدید دانشگاه گیلان و چند طرح بهداشتی و در مانی و برگزاری نشست بررسی وضعیت بهداشت و درمان استان از مهم ترین برنامه های سفر این مقامات به گیلان است.
همچنین سعید شیرکوند معاون هماهنگی و نظارت اقتصادی و زیر بنایی معاون اول رئیس جمهور در برنامه ای سه روزه عصر سه شنبه به گیلان سفر می کند.
بازدید از واحدهای نیمه صنعتی دانش بنیان، نشست با فعالان کسب و کارهای نو و دانش بنیان، بازدید از بندرانزلی ،منطقه آزاد انزلی و چند واحد تولیدی و صنعتی گیلان و شرکت در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی از برنامه های سفر ۳ روزه معاون هماهنگی و نظارت اقتصادی و زیر بنایی معاون اول رئیس جمهور به گیلان است.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اسپرو
#
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار