تاریخ انتشار: دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴ | ۱۰:۰۸ ق.ظ
فرماندار رودبار در نشست هماهنگی بزرگداشت روز خبرنگار:
سید محمد احمدی با گرامیداشت یاد و خاطره خبرنگار شهید، محمود صارمی به مراسم گرامیداشت روز خبرنگار در شهرستان رودبار اشاره نمود و گفت:

سید محمد احمدی با گرامیداشت یاد و خاطره خبرنگار شهید، محمود صارمی به مراسم گرامیداشت روز خبرنگار در شهرستان رودبار اشاره نمود و گفت:

سایت تحلیلی خبری شکوفه های زیتون (اسپرو)-سید محمد احمدی با گرامیداشت یاد و خاطره خبرنگار شهید، محمود صارمی به مراسم گرامیداشت روز خبرنگار در شهرستان رودبار اشاره نمود و گفت: همزمان با سراسر کشور و به پاس تقدیر از زحمات بی منت قلم به دستان برآنیم تا در این روز با شکوه، قدردان تلاش های زحمتکشان این عرصه شویم.

وی ادامه داد: این حقیقت نگاران قلم به دست، از کوچکترین کوششی جهت اطلاع رسانی صریح و صحیح دریغ نمی نمایند و بسیاری از آنها با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم می کنند اما بعنوان پل ارتباطی بین مردم و مسئولین هرگز خم به ابرو نیاورده و این خود وظیفه ما را در جهت تجلیل از آنها خطیرتر می نماید.

فرماندار شهرستان رودبار در بخش دیگری از سخنان خود به موفقیت تیم مذاکره کننده ایران در مقابل شش قدرت دنیا اشاره و تصریح نمود: دولت تدبیر و امید با بهره گیری از خرد جمعی و رهنمودهای مقام معظم رهبری توانست پس از سال ها حقانیت خود را در زمینه برنامه صلح آمیز هسته ای به اثبات رساند.

وی ادامه داد: اطلاع رسانی صریح و صادقانه امید را در دل مردم زنده نگاه می دارد و همه ما وظیفه داریم با همدلی و همزبانی، شور و شعف واقعی را در جامعه نهادینه نموده و همراه با دولت اعتدال، تدبیر و امید را در دل های ولی نعمتان برای همیشه زنده نگاه داریم.

سید محمد احمدی همچنین به نقد منصفانه اشاره کرد و گفت: خبرنگاران بازوان ما هستند و بی شک سایت ها و نشریات باید با آزادی کامل فعالیت نمایند اما انتظار می رود صداقت و نقد منصفانه را که اساس کار آنهاست رعایت نمایند.

در ادامه این نشست، علیرضا انصاری معاون سیاسی اجتماعی فرماندار رودبار نیز با اشاره به جایگاه والای قلم و خبرنگاران گفت: از اصحاب رسانه انتظار می رود قداست جایگاه خود را حفظ نموده و در جهت اهداف والا قلم فرسایی نمایند. وی ادامه داد: تلاش داریم تا در روز خبرنگار جایگاه این حقیقت نگاران را مورد تقدیر قرار دهیم، چون مطمئن هستیم رسانه ها می توانند موجب توسعه همه جانبه مخصوصا سبب توسعه فرهنگی که از الزامات جامعه کنونی ماست گردند.

گفتنی است در این نشست ضیایی رییس اداره ارشاد، جهانی مسئول روابط عمومی فرمانداری، لطیفی مدیر انجمن سینما جوان و صیادپور سردبیر هفته نامه شکوفه های زیتون و پایگاه تحلیلی خبری اسپرو حضور داشتند.

لازم به ذکر است تصمیماتی در خصوص مراسم ۱۷ مرداد گرفته و نتایج نهایی در خصوص مراسم این روز، پس از بررسی های لازم در آینده مشخص خواهد شد.

 

 ,سید محمد احمدی  ,فرماندار شهرستان رودبار  ,خبرنگار

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار