تاریخ انتشار: سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸ | ۱۱:۰۹ ق.ظ
صدور بیش از ۲ هزار پروانه شکار در گیلان
S.H.S
شکوفه های زیتون_ دو هزار و ۶۰۰ پروانه شکار از یکم آبان تاکنون در گیلان صادر شده است. فرمانده یگان حفاظت محیط زیست گیلان گفت: این پروانه‌های شکار پرندگان مهاجر برای اهالی حاشیه تالاب‌ها و علاقمندان به شکار قانونمند پرندگان صادر شده است. ساسان اکبری پور با بیان اینکه پروانه شکار بصورت محدود در دفاتر […]

شکوفه های زیتون_ دو هزار و ۶۰۰ پروانه شکار از یکم آبان تاکنون در گیلان صادر شده است. فرمانده یگان حفاظت محیط زیست گیلان گفت: این پروانه‌های شکار پرندگان مهاجر برای اهالی حاشیه تالاب‌ها و علاقمندان به شکار قانونمند پرندگان صادر شده است.
ساسان اکبری پور با بیان اینکه پروانه شکار بصورت محدود در دفاتر پیشخوان دولت صادر می‌شود افزود: شکارچیان می‌توانند با گرفتن پروانه شکار به مدت ۲ ماه روز‌های پنجشنبه و جمعه در گیلان پرنده شکار کنند.
وی گفت: شکارچیان دارای پروانه می‌توانند در این روز‌ها از اذان صبح تا اذان مغرب ۳ قطعه پرنده خشکی زی نظیر کبک و ۴ قطعه پرنده آبزی شکار کنند.
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست گیلان افزود: ماموران یگان حفاظت تا پایان اسفند زمان برگشت پرندگان مهاجر به موطن اصلی در تالاب‌ها و بازار‌های گیلان پایش مستمر و شبانه روزی می‌کنند.
ساسان اکبری پور گفت: در یک ماه گذشته ۲ هزار و ۶۶۴ ادوات صید آبزیان و تورآلات زنده گیری پرندگان کشف شد.
وی از کشف و ضبط ۷۶ قبضه تفنگ شکاری از شکارچیان متخلف خبر داد و افزود: ۲۹ قبضه از این تفنگ قاچاق بود.
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست گیلان گفت: ۱۷۳ شکارچی و صیاد متخلف دستگیر و ۱۰ فروند قایق موتوری و پارویی توقیف شد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار