تاریخ انتشار: پنج شنبه ۷ آذر ۱۳۹۸ | ۰۹:۱۹ ق.ظ
«منجیل آدمخوار می‌سازد» در حوزه هنری رونمایی می‌شود
S.H.S
شکوفه های زیتون_ کتاب «منجیل آدمخوار می‌سازد» خاطرات اصغر رضایی از رزمندگان تکاور نیروی دریایی ارتش، ۷ آذرماه در حوزه هنری رونمایی می‌شود. پنجشنبه ۷ آذرماه ساعت ۱۷، شب خاطره‌ای به مناسبت هفتم آذرماه روز نیروی دریایی در حوزه هنری برگزار می‌شود. در بخشی از این مراسم قرار است از کتاب «منجیل آدمخوار می‌سازد» که […]
شکوفه های زیتون_ کتاب «منجیل آدمخوار می‌سازد» خاطرات اصغر رضایی از رزمندگان تکاور نیروی دریایی ارتش، ۷ آذرماه در حوزه هنری رونمایی می‌شود. پنجشنبه ۷ آذرماه ساعت ۱۷، شب خاطره‌ای به مناسبت هفتم آذرماه روز نیروی دریایی در حوزه هنری برگزار می‌شود.

در بخشی از این مراسم قرار است از کتاب «منجیل آدمخوار می‌سازد» که حاوی خاطرات یکی از دریادلان ارتش جمهوری اسلامی است، با حضور امیر دریادار خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش و محسن مومنی‌شریف رئیس حوزه هنری رونمایی شود.

این اثر به خاطرات اصغر رضایی اختصاص دارد که از رزمندگان تکاور نیروی دریایی ارتش از فارس بوده که در منجیل آموزش دیده و در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل به درجه رفیع جانبازی نائل شده است.

نیما زارع، مصاحبه، پژوهش و تامین محتوای کتاب را بر عهده داشته و تدوین و تالیف نهایی کار  نیز بر عهده محمدعلی یزدان‌شناس بوده است.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار