تاریخ انتشار: پنج شنبه ۷ آذر ۱۳۹۸ | ۱۱:۳۶ ق.ظ
آموزش مجریان برگزاری انتخابات در گیلان
S.H.S
شکوفه های زیتون_ اولین همایش آموزشی مجریان و دست اندرکاران برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در گیلان امروز برگزار شد.  در این دوره آموزشی، فرمانداران، معاونان سیاسی و امنیتی فرمانداری ها، بخشداران و دیگر مجریان انتخابات گیلان حضور داشتند. توانمندسازی مجریان و دست اندرکاران و آشنایی آنان با جدیدترین و آخرین قوانین و […]

شکوفه های زیتون_ اولین همایش آموزشی مجریان و دست اندرکاران برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در گیلان امروز برگزار شد.

 در این دوره آموزشی، فرمانداران، معاونان سیاسی و امنیتی فرمانداری ها، بخشداران و دیگر مجریان انتخابات گیلان حضور داشتند.
توانمندسازی مجریان و دست اندرکاران و آشنایی آنان با جدیدترین و آخرین قوانین و مقررات انتخابات و سیاستهای مربوط به این حوزه از مهمترین اهداف برگزاری این همایش یکروزه است.
استاندار گیلان در اولین همایش آموزشی مجریان و دست اندرکاران برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با اشاره به آمادگی استان برای برگزاری با شکوه انتخابات دوم اسفند گفت: همه تمهیدات برای برگزاری قانونمند و پرشور انتخابات فراهم شده است.
ارسلان زارع با بیان اینکه برگزاری این دوره آموزشی گام مهمی برای آمادگی مجریان انتخاباتی است افزود: همه مجریان انتخاباتی ماهها قبل آماده برگزاری این انتخابات هستند.
وی با اشاره به اینکه انتخابات  زمینه ساز حفظ و افزایش اعتماد عمومی است گفت: همه دست اندرکاران انتخابات به ویژه فرمانداران باید با حفظ استقلال و بی طرفی کامل فضایی مساعد برای برگزاری همه فرآینده های انتخابات و زمینه حضور و مشارکت حداکثری مردم را فراهم کنند.
در این همایش محمود قاسم نژاد به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان معرفی شد. گفتنی است مهندس ضیائی فرماندار شهرستان رودبار نیز در این نشست حضور داشت.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار