تاریخ انتشار: پنج شنبه ۷ آذر ۱۳۹۸ | ۱۳:۲۸ ب.ظ
رئیس اداره برق رودبار:
روستای ۲۰ خانواری فاقد برق در رودبار نداریم
S.H.S
  شکوفه زیتون_ رئیس اداره برق رودبار گفت: بر خلاف ادعای مطرح شده در رودبار روستای ۲۰ خانواری فاقد برق نداریم. علیرضا نصوری رئیس اداره برق شهرستان رودبار در واکنش به اظهارات منوچهر جمالی نماینده این شهرستان درباره وضعیت برق‌رسانی به روستای ساری چم اظهار کرد: این روستا در زلزله سال ۶۹ به کلی تخریب […]

 

شکوفه زیتون_ رئیس اداره برق رودبار گفت: بر خلاف ادعای مطرح شده در رودبار روستای ۲۰ خانواری فاقد برق نداریم.

علیرضا نصوری رئیس اداره برق شهرستان رودبار در واکنش به اظهارات منوچهر جمالی نماینده این شهرستان درباره وضعیت برق‌رسانی به روستای ساری چم اظهار کرد: این روستا در زلزله سال ۶۹ به کلی تخریب شد و اهالی آن به لوشان مهاجرت کردند.

وی افزود: طبق سرشماری سال ۹۵ این روستا بر خلاف ادعای مطرح شده، ۱۲ خانوار داشته است.
رئیس اداره برق شهرستان رودبار گفت: تمام روستاهای بالای ۲۰ خانوار کشور برق‌رسانی شده‌اند و در رودبار نیز روستایی که بالای ۲۰ خانوار داشته باشد و برق‌دار نشده باشد نداریم.
این مقام مسئول درباره آخرین وضعیت جابجای تیرهای برق سد دیورش نیز گفت: هزینه جابجایی تیرهای برق با درخواست‌کننده است و در این خصوص کارهای اداری توسط آب منطقه‌ای انجام شده و هم‌اکنون برای انجام این عملیات هم پیمانکار مشخص شده است.
به گزارش ۸دی، منوچهر جمالی نماینده مردم رودبار در مجلس اخیرا با اشاره به عدم توزیع برق در برخی از روستاهای شهرستان رودبار گفته است: روستای ساری چم شهرستان رودبار که بالای ۲۰ خانوار جمعیت دارد از نعمت برق پس از عمر چهل‌ساله انقلاب محروم است./دانا
آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار