تاریخ انتشار: شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸ | ۰۹:۱۵ ق.ظ
هواشناسی
رگبار و احتمال رعد و برق در آغاز هفته در گیلان
S.H.S
 سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان گفت: ابرناکی و در بعضی نقاط رگبار و احتمال رعد و برق طی ۳۶ ساعت آینده مورد انتظار است. مازیار غلامی  امروز در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود : نقشه های هواشناسی  نشان دهنده گذر امواج کم و بیش ناپایدار طی ۳۶ ساعت آینده […]

 سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان گفت: ابرناکی و در بعضی نقاط رگبار و احتمال رعد و برق طی ۳۶ ساعت آینده مورد انتظار است.

مازیار غلامی  امروز در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود : نقشه های هواشناسی  نشان دهنده گذر امواج کم و بیش ناپایدار طی ۳۶ ساعت آینده از منطقه است

که موجب ابرناکی و در بعضی نقاط رگبار و احتمال رعد و برق می شود.

وی اظهار کرد : تا یکشنبه هفته آینده ،ضمن فعالیت و تقویت تدریجی جریانات جنوبی به ویژه طی روزهای شنبه و یکشنبه در بعضی نقاط وزش باد گرم گاهی شدید به ویژه در ارتفاعات و دامنه ها پیش بینی می شود.

غلامی گفت : به تدریج از روز دوشنبه با نفوذ موج بارشی و سرد شاهد کاهش دما و بارندگی که در ارتفاعات بارش برف است خواهیم بود.

وی هوای استان را برای روز جمعه کمی تا نیمه ابری،  در بعضی نقاط مه ، افزایش ابر و باد جنوبی به ویژه در ارتفاعات و دامنه ها به صورت شدیدتر و  برای روز شنبه نیز آسمانی صاف تا نیمه ابری در بعضی نقاط مه ، وزش باد گرم جنوبی ، گاهی شدید پیش بینی کرد.

وی تصریح کرد:  بیشینه و کمینه دمای هوای استان طی شبانه روز گذشته به ترتیب متعلق به شهر رودبار با ۱۸ درجه  و لاهیجان و جیرنده با ۵ درجه سلسیوس بوده است.

غلامی گفت: همچنین  بیشینه و کمینه دمای مرکز استان طی شبانه روز گذشته ۱۵ و شش درجه  سلسیوس گزارش شده است.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار