تاریخ انتشار: چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۴ | ۰۴:۱۱ ق.ظ
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان خبر داد:
علی منتظری  در مراسم افتتاح پروژه‌های صنعتی در شهرک صنعتی سفیدرود با اشاره به افتتاح ۱۸ طرح صنعتی در هفته دولت امسال در گیلان اظهار کرد: پروژه‌های مذکور با سرمایه‌گذاری ۱۸۵ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسیده است  
علی منتظری  در مراسم افتتاح پروژه‌های صنعتی در شهرک صنعتی سفیدرود با اشاره به افتتاح ۱۸ طرح صنعتی در هفته دولت امسال در گیلان اظهار کرد: پروژه‌های مذکور با سرمایه‌گذاری ۱۸۵ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسیده است

 

اسپرو-علی منتظری در مراسم افتتاح پروژه‌های صنعتی در شهرک صنعتی سفیدرود با اشاره به افتتاح ۱۸ طرح صنعتی در هفته دولت امسال در گیلان اظهار کرد: پروژه‌های مذکور با سرمایه‌گذاری ۱۸۵ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسیده است.

وی به اشتغال ۶۰۰ نفر با افتتاح پروژه‌های مذکور در گیلان اشاره کرد و افزود: تا پایان امسال تعداد دیگری از طرح‌های صنعتی در استان به بهره‌برداری می‌رسد.

منتظری با بیان اینکه گیلان دارای طرح‌های نیمه‌تمام بسیار است، تصریح کرد: وجود طرح‌های نیمه‌تمام مزیتی برای استان محسوب می‌شود و با سرمایه‌گذاری اندک می‌توان این طرح‌ها را به بهره‌برداری رساند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان سرمایه در گردش را از موضوع‌های مهم واحدهای تولیدی در استان خواند و بیان کرد: طرح‌های نیمه‌تمام صنعتی گیلان تاکنون نتوانستند از تسهیلات بانک‌ها استفاده کنند.

وی در ادامه به احداث واحدهای سلولزی در گیلان اشاره کرد و گفت: صنایع سلولزی از مهم‌ترین امتیازها برای صنعت کشور محسوب می‌شود.

منتظری احداث واحدهای سلولزی را بزرگ‌ترین مزیت برای گیلان دانست و اظهار کرد: طرح زراعت چوب در استان تهیه شده و در قالب طرح نهضت سبز در نقاط مختلف گیلان اجرایی می‌شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان با تاکید بر حضور سرمایه‌گذاران برای احداث واحدهای تولیدی در استان، خاطرنشان کرد: تعداد ۱۰۰ طرح صنعتی دارای توجیه فنی و اقتصادی در گیلان آماده شده و به صورت کتاب به‌زودی منتشر می‌شود.

طرح «روان‌سازان صنعت سراوان» تولیدکننده آب رادیاتور، انواع مایعات شیشه پاک کن و آب مقطر با سرمایه‌گذاری ۱۵ میلیارد ریال و اشتغالزایی ۱۱ نفر با ظرفیت تولید سالانه ۲ هزار و ۲۰۰ تن در زمینی به مساحت ۲ هزار و ۵۰۰ متر و زیربنای یک‌هزار و ۵۰۰ متر با حضور محمدعلی نجفی استاندار گیلان و دیگر مسئولان استانی در شهرک صنعتی سفیدرود رشت افتتاح شد.

شرکت «سازه فولادی پردیس خزر» تولیدکننده اسکلت فلزی، پل فولادی، برج فولادی و دیوار پیش‌ساخته فولادی با ظرفیت تولید سالانه ۷ هزار و ۵۰۰ تن و سرمایه‌گذاری ۳۹ میلیارد ریال با اشتغالزایی ۵۷ نفر در زمینی به مساحت ۲۰ هزار مترمربع و زیربنای ۵ هزار مترمربع از دیگر پروژه‌های افتتاحی در دومین روز از هفته دولت در جنب شهرک صنعتی سفیدرود رشت بود.

همچنین محمدعلی نجفی استاندار گیلان به همراه دیگر مسئولان استانی از شرکت در حال احداث «آرین مریم» تولیدکننده محصولات ام.دی.اف و اچ.دی.اف با ظرفیت تولید سالانه ۶۵ هزار مترمکعب ام.دی.اف و ۱۶۵ هزار متر مکعب اچ.دی.اف با سرمایه‌گذاری یک‌هزار و ۹۲۲ میلیارد ریال و اشتغال ۶۰۰ نفر در زمینی به مساحت ۱۵۰ هزار مترمربع و زیربنای ۷۸ هزار مترمربع در شهرک صنعتی سفیدرود رشت بازدید کرد./فارس

 

 , علی منتظری , رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان ,پروژه های عمرانی

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اسپرو
#
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار