تاریخ انتشار: سه شنبه 19 ژانویه 2016 | 09:45 ق.ظ
گزارش ارتش آمریکا از ماجرای 10 تفنگذار؛ نظامیان ایران و آمریکا مجادله ی لفظی پیدا کردند اما تبادل آتش رخ نداد
شکوفه های زیتون- ارتش ایالات متحده در گزارشی جزئیات بیشتری از بازداشت ملوانان آمریکایی را در خلیج فارس و در آب های سرزمینی ایران منتشر کرد. در گزارش ارتش آمریکا آمده درحالی که ملوانان و دو قایق‌ آمریکایی در آب های ایران و در خلیج فارس به دلیل مشکل فنی متوقف بودند وخدمه سعی داشتند […]

شکوفه های زیتون- ارتش ایالات متحده در گزارشی جزئیات بیشتری از بازداشت ملوانان آمریکایی را در خلیج فارس و در آب های سرزمینی ایران منتشر کرد.

در گزارش ارتش آمریکا آمده درحالی که ملوانان و دو قایق‌ آمریکایی در آب های ایران و در خلیج فارس به دلیل مشکل فنی متوقف بودند وخدمه سعی داشتند مشکل مکانیکی موجود را ارزیابی کنند، ابتدا دو قایق ایرانی حامل نظامیان مسلح ایرانی به این قایق ها نزدیک شدند و با اندکی فاصله دو قایق دیگر نظامی نیز به محل توقف قایق های آمریکایی رسیدند.

ارتش آمریکا در گزارش خود نوشته ابتدا مجادله ای لفظی میان نظامیان دو کشور رخ داد و هرچند ملوانان آمریکایی با تهدید نیروهای ایرانی روبرو شدند، اما تبادل آتشی رخ نداد و درنهایت ملوانان بازداشت شدند.
ایران هفته پیش سه شنبه 10 تفنگدار بر دو قایق نظامی آمریکا را در نزدیکی جزیره فارسی بازداشت کرد، اما اندکی بعد آنان را آزاد کرد./انتخاب

 

 


 

 

 


ارتش,آمریکا,نظامیان,دوکشور

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اسپرو
#
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار