تاریخ انتشار: یکشنبه 28 فوریه 2016 | 06:16 ق.ظ
جداول تازه‌ترین نتایج «مجلس» در استان‌ها
290 نماینده منتخب مجلس شورای اسلامی با اعلام رسمی ستاد انتخابات وزارت کشور به تناوب شناخته می‌شوند.

 دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی جمعه 7 اسفند با رای‌گیری در 209 حوزه انتخابیه سراسر کشور با حضور پرشور مردم کشورمان برگزار شد.

ستاد انتخابات وزارت کشور پس از پایان زمان رای‌گیری که به دلیل استقبال گسترده مردم در حوزه های رای‌گیری برای 4 بار در سراسر کشور و 5 بار در تهران تمدید شد، بلافاصله نسبت به شمارش آرا اقدام و از صبح روز شنبه اسامی کسانی را که حایز اکثریت آرا شده‌اند به تدریج اعلام کرد.
جداول زیر به تفکیک استان‌ها وتعداد حوزه‌های انتخابیه، نمایندگان منتخب و گرایش‌های آن‌ها را نشان می‌دهد:
در این جدول حوزه‌های انتخابیه‌ای که انتخابات در آن‌ها به مرحله دوم کشیده شده است، در ستون تعداد آرا، (مرحله دوم) در کنار آمار منتخب آمده است و در مواردی که کاندیدا حایز اکثریت آرا شده تنها به تعداد رای اشاره شده است. تکرار اسامی در برخی ستون‌ها نیز به دلیل حضور کاندیدای مورد نظر در لیست‌های مختلف است.
این جداول بر اساس اعلام‌ تدریجی نتایج توسط ستاد انتخابات کشور تکمیل می‌شود و نتایج ذکر شده در آن قطعی و نهایی است.
آخرین بروز رسانی ساعت 24:00 روز شنبه 94/11/8

* استان آذربایجان شرقی:

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
تبریز، آذرشهر و اسکو
تبریز، آذرشهر و اسکو
تبریز، آذرشهر و اسکو
تبریز، آذرشهر و اسکو
تبریز، آذرشهر و اسکو
تبریز، آذرشهر و اسکو
بستان آباد محمد وحدتی هلان 20006
ملکان
شبستر علی علیلو(8511) معصومه آقاپورعلی شاهی(12314) مرحله دوم
سراب
میانه
میانه
اهر و هریس
کلیبر، خداآفرین و بخش هوران قلی الله قلی زاده 36936
هشترود و چاراویماق
بناب
ورزقان
مرند و جلفا محمد حسن نژاد(29063) کریم شافعی(29672) مرحله دوم
مراغه و عجب شیر مهدی دواتگری(29066) و محمد علی حسین‌زاده(26512) مرحله دوم

* استان آذربایجان غربی

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
ارومیه
ارومیه
ارومیه
سلماس رسول جلایر سر نقی(18321) شهروز برزگر کاشانی(16463) مرحله دوم
مهاباد جلال محمودزاده 46856
میاندوآب، شاهین دژ و تکاب
میاندوآب، شاهین دژ و تکاب
نقده و اشنویه عبدالکریم حسین زاده 61972
خوی و چایپاره
پیرانشهر و سردشت
بوکان
ماکو، چالدران، پلدشت و شوط

* استان اردبیل

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
اردبیل، نمین، نیر و سرعین
اردبیل، نمین، نیر و سرعین
اردبیل، نمین، نیر و سرعین
مشکین شهر
پارس آباد و بیله سوار ایرج بیگدلو(20499) ئ شکور پورحسین شقلاق(17475) مرحله دوم
خلخال و کوثر
گرمی سید حمایت میرزاده 21399

* استان اصفهان

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
اصفهان
اصفهان
اصفهان
اصفهان
اصفهان
نجف آباد، تیران و کرون
فریدن، فریدون شهر و چادگان
مبارکه زهرا سعیدی مبارکه 20463
اردستان سید صادق طباطبایی نژاد 16100
شاهین شهر، میمه و برخوار حسینعلی حاجی دلیگانی 60411
شهرضا و دهاقان
خمینی شهر محمد جواد ابطحی 45512
نایین، خور و بیابانک عباس‌علی پوربافرانی 11154
سمیرم
نطنز و بخش قمصر مرتضی صفاری نطنزی 9842
لنجان محسن کوهکن ریزی 38177
کاشان و آران بیدگل
فلاورجان سید ناصر موسوی لارگانی 56208
گلپایگیان و خوانسار علی بختیار 14371

* استان البرز

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
کرج
کرج
ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان

* استان ایلام

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید(اصلاح‌طلبان) تعداد آراء
ایلام، ایوان و چرداول
ایلام، ایوان و چرداول
دهلران، دره شهر، آبدانان و بدره شادمهر کاظم زاده(25522) و علی محمد احمدی(22749) مرحله دوم

*استان بوشهر

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
کنگان، دیر و جم
دشتی و تنگستان سید کمال‌الدین شهریاری 54208
بوشهر، گناوه و دیلم
دشتستان

* استان تهران

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید(اصلاح‌طلبان) تعداد آراء
تهران محمدرضا عارف 587133
تهران علی مطهری 515652
تهران علیرضا محجوب 470722
تهران سهیلا جلودارزاده 462838
تهران الیاس حضرتی 451171
تهران کاظم جلالی 436698
تهران غلامعلی حداد عادل 435973
تهران فریده اولادقباد 433842
تهران محمدرضا بادامچی 431385
تهران مصطفی کواکبیان 422351
تهران سیده فاطمه حسینی 419331
تهران پروانه سلحشوری 412268
تهران ابوالفضل سروش 410233
تهران غلامرضا حیدری 409472
تهران علی نوبخت حقیقی 407057
تهران فاطمه سعیدی 405551
تهران مهدی شیخ 405340
تهران محمدعلی وکیلی 403849
تهران بهروز نعمتی 402795
تهران پروانه مافی 401442
تهران محمود صادقی 400469
تهران فاطمه ذوالقدر 395313
تهران محمدرضا نجفی 391495
تهران محمدجواد فتحی 387702
تهران سیدفرید موسوی 387338
تهران طیبه سیاووشی 387242
تهران احمد مازنی 386043
تهران داود محمدی 385617
تهران محسن علیجانی 384965
تهران علیرضا رحیمی 381426

* استان چهارمحال و بختیاری

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
لردگان محمد خالدی 38751
شهرکرد، بن و سامان اردشیر نوریان 42152
بروجن خدیجه ربیعی فرا دنبه(14642) وعلی نادری فرد(10108) مرحله دوم
اردل و فارسان و کوهرنگ و کیار قدرت‌الله حمزه شلمزاری (18197) علی کاظمی بابا حیدری (21956) مرحله دوم

* استان خراسان جنوبی

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
بیرجند و درمیان
فردوس، سرایان، طبس و بشرویه
نهبندان و سربیشه
قائنات فرهاد فلاحتی 30012

* استان خراسان شمالی

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم و گرمه
بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم و گرمه
شیروان عبدالرضا عزیزی 27179
اسفراین هادی قوامی 24195

* استان خراسان رضوی

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
مشهد و کلات
مشهد و کلات
مشهد و کلات
مشهد و کلات
مشهد و کلات
تربت جام، تایباد و باخزر جلیل رحیمی جهان آبادی 108934
کاشمر، بردسکن و خلیل آباد بهروز بنیادی 48660
تربت حیدریه، مه ولات و زاوه
چناران و طرقبه شاندیز
گناباد و بجستان
سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب
سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب
نیشابور و فیروزه
نیشابور و فیروزه
فریمان، سرخس، بخش های احمدآباد و رضویه
قوچان و فاروج
درگز
خواف و رشتخوار محمود نگهبان سلامی 44379

* استان خوزستان

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
اهواز و باوی
اهواز و باوی
اهواز و باوی
آبادان
آبادان
آبادان
بندر ماهشهر، امیدیه و هندیجان
رامهرمز و رامشیر
دزفول
شادگان
مسجد سلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا
اندیمشک
ایذه و باغملک
شوشتر و گتوند
خرمشهر عبدالله سامری 19318
بهبهان
دشت آزادگان و هویزه قاسم ساعدی 20643
شوش سید راضی نوری 37764

* استان زنجان

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
زنجان و طارم
زنجان و طارم
ابهر و خرمدره
ماه نشان، ایجرود، دهستانهای بوغداکندی و قلتوق
خدابنده

* استان سمنان

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
شاهرود
سمنان و مهدی شهر سید محمد شاه چراغ 224215
دامغان ابوالفضل حسن بیگی 17244
گرمسار غلامرضا کاتب 23668

* استان سیستان و بلوچستان

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
زاهدان علی یارمحمدی 98191
زاهدان حسینعلی شهریاری 86098
زابل، زهک و هیرمند
زابل، زهک و هیرمند
چابهار، نیک شهر و کنارک
خاش، نصرت آباد، میرجاوه و کورین
ایرانشهر، سرباز، رلگان، فنوج، لاشار، بنت و آشار
سراوان، سیب، سوران و زابلی

* استان فارس

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
شیراز
شیراز
شیراز
شیراز
داراب و زرین دشت
سروستان، کوار و خرامه
مرودشت
لارستان، خنج و گراش جمشید جعفر پور 38766
فسا
جهرم
آباده و بوانات
نی ریز و استهبان فرهاد طهماسب(16330) اصغر مسعودی(18354) مرحله دوم
ممسنی و رستم
اقلید سید حسین افضلی 20883
فیروزآباد، فراش بند، قیر و کارزین
کازرون
لامرد و مهر سیدمحسن علوی 40414
سپیدان علاء الدین خادم 37777

* استان قزوین

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
قزوین، آبیک و البرز
قزوین، آبیک و البرز
تاکستان
بوئین زهرا

* استان قم

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
قم
قم
قم

* استان کردستان

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
سنندج و دیواندره
سنندج و دیواندره
بیجار حمدالله کریمی 15919
سقز و بانه محسن بیگدلی 58670
قروه و دهگلان علی محمد مرادی 39032
مریوان و سروآباد منصور مرادی(15815) و امیر کریمیان(12819) مرحله دوم

* استان کرمان

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
کرمان و راور محمدرضا پورابراهیمی داورانی 157450
کرمان و راور محمد مهدی زاهدی 108316
رفسنجان و انار
زرند و کوهبنان حسین امیری خامکانی 35691
کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب
سیرجان و بردسیر شهباز حسن پور بیگلری 54970
جیرفت
بم، ریگان، فهرج و نرماشیر حبیب الله نیکزاد پناه 72985
شهر بابک علی اسدی 16956
بافت، رابر و ارزوئیه

* استان کرمانشاه

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
کرمانشاه
کرمانشاه
کرمانشاه
کنگاور، صحنه و هرسین
اسلام آباد غرب
قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب فرهاد تجری 30731
سنقر
پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر

* استان کهگیلویه و بویراحمد

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
کهگیلویه، بهمئی و چرام
گچساران و باشت
بویر احمد و دنا

*استان گلستان

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
گرگان و آق قلا سیدعلیطاهری(43310) نورمحمد تربتی‌نژاد(47467)
گرگان و آق قلا عبدالغفور امانزاده(47894) و نبی هزار جریبی(45094)
مینودشت،کلاله،مراوه تپه و گالیکش
آزادشهر و رامیان
گنبد کاووس
کردکوی،ترکمن،بندگز و گمیشان
علی‌آباد کتول

*استان گیلان

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
رشت
رشت
رشت
لنگرود مهرداد بائوج لاهوتی 28846
رودبار
بندانزلی
صومعه سرا کاظم دلوخش اباتری 35906
رودسر و املش اسدالله عباسی 40345
تالش و رضوان شهر محمود شکری 48866
فومن و شفت
آستانه اشرفیه محمد حسین قربانی 19311
لاهیجان ذبیح نیک فر لیالستانی 47341
آستارا ولی داداشی 14173

*استان لرستان

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
خرم آباد و دوره
خرم آباد و دوره
بروجرد
بروجرد
الیگودرز محمد خدابخش 20991
دلفان و سلسله
دورود و ازتا
پلدختر
کوهدشت

*استان مازندران

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
ساری
ساری
قائمشهر،سوادکوه و جویبار
قائمشهر،سوادکوه و جویبار
نوشهر و چالوس
نور و محمودآباد علی اسماعیلی 36891
بهشهر،نکا و گلوگاه علی محمد شاعری 70403
بابل
بابل
بابلسر و فریدونکار
آمل عزت‌الله یوسفیان ملا 84453
رامسر

*استان مرکزی

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
اراک،کمبجان و خنداب
اراک،کمبجان و خنداب
خمین
محلات و دلیجان
تفرش و آشتیان محمد حسینی 13042
شازند
ساوه و زرندیه شهلا میر گلو بیات(23881) محمد رضا منصوری(22762) مرحله دوم

*استان هرمزگان

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
بندرعباس،قشم،ابوموسی،حاجی آباد و خمیر
بندرعباس،قشم،ابوموسی،حاجی آباد و خمیر
بندرعباس،قشم،ابوموسی،حاجی آباد و خمیر
بندرلنگه،بستک و پارسیان احمد جباری(29150) خالد زمزم نژاد(29799) مرحله دوم
میناب،رودان،جاسک،سیریک و بشاگرد

*استان همدان

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
همدان و فامنین سید مصطفی موسوی فراز 441321
همدان و فامنین غیاث الدین طه محمدی 319656
ملایر محمد کاظمی 45282
ملایر احد آزادی خواه(29872) علی رضا امامی(21032) مرحله دوم
بهار و کبودرآهنگ محمد علی پورمختار 39725
رزن عطاء الله سلطانی صبور(14899) حسن لطفی(15013) مرحله دوم
نهاوند حسن بهرام‌نیا 31132
اسدآباد
تویسرکان محمد مهدی مفتح محمد مهدی مفتح 39623

*استان یزد

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
یزد و صدوق
اردکان
مهریز و بافق
تفت و میبد کمال دهقانی فیروزآبادی 27480

*اقلیت‌های مذهبی

حوزه انتخابیه نام منتخب تعداد آرا
زرتشتیان
آشوریان و کلدانی
ارامنه جنوب
ارامنه شمال
کلیمیان
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اسپرو
#
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار