امروز : دوشنبه, 31 فروردين 1394
تصویر
من به شما رای ندادم، به آقای هاشمی رأی دادم
 
درحالیکه چند روز پیش،  سایت «انتخاب» با انتشار یادداشتی به پاسخ صریح دخت نوه امام (ره) در تایید خاطره آیت الله هاشمی اشاره داشت، غلامعلی رجایی نیز در یادداشت دیگری به نقل از دختر و نوه امام (ره)، مجدداً بر صحت این خبر، تاکید کرد و از سوی دیگر، خاطره پروین احمدی نژاد را رد کرد.   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شکوفه های زیتون (اسپرو) پروین احمدی‌نژاد در خاطره خود چنین نوشته بود: «خرداد سال ٨٥ در سالروز وفات حضرت امام خمینی (ره)، دکتر...
تصویر
از خط قرمز بودن فضای نقد تا کمدی‌ با مضمون مذاکرات
 
انتشار آنونس یک فیلم سینمایی نشان داد که فضای نقد نسبت به مذاکرات هسته‌ای ایران و 1+5نسبت به دوره پیشین به کلی تغییر کرده، تا آنجا که حتی می‌توان بر پرده سینما نیز شاهد کمدی با اشاراتی مستقیم به مذاکرات داشته باشند؛ اتفاقی که با تغییر فضا و شکستن خط قرمز نقد مذاکرات رخ داد و اکنون به اوج خود رسیده است.مذاکرات هسته‌ای تا پایان دولت دهم به نوعی یک خط قرمز بود که طرح هر مبحثی پیرامون آن می‌توانست تبعات وسیعی در پی داشته باشد اما       به...
تصویر
قواعد زندگی و آزادی ها در عربستان، کره شمالی و داعش
 
پایگاه اطلاع رسانی اسپرو در این گزارش به بررسی قواعد زندگی و آزادی های اجتماعی در کره شمالی، عربستان و داعش پرداخته که شاید هرکدام از آنها نماد یک دیکتاتوری در دنیای امروز باشند شاید تصور اولیه بسیاری از ما از یک حکومت دیکتاتوری، به تصاویری تاریخی از دربار پادشاهان و برده داری یا یک سیستم ارباب-رعیتی برگردد؛ در حالی که در دنیای امروز هم رژیم هایی هستند که با نقض آزادی های فردی و اجتماعی در واقع نوعی دیکتاتوری مدرن را نمایندگی می...
 • هفته نامه

  دریافت فایل pdf نسخه 540

 • هفته نامه

  دریافت فایل pdf نسخه 538

 • هفته نامه

  دریافت فایل pdf نسخه 542

 • هفته نامه

  دریافت فایل pdf نسخه 543

 • هفته نامه

  دریافت فایل pdf نسخه 544

 • هفته نامه

  دریافت فایل pdf نسخه 545

اخبار:   

فروش ملک در رودبار

آخرین خبر ها

تختی چلکاسر و امید سندس فینال مسابقات جام رحمت آباد را برگزار کردند

مشخصات خبر

 • تاریخ انتشار: چهارشنبه 18 آبان 1390 ساعت 14:11
 • کد خبر: 549

 

 

 

 

 

 

 

 

 به گزارش سرویس ورزشی شکوفه های زیتون، یکدوره مسابقات فوتبال گرامیداشت هفته دفاع مقدس و شهدای منطقه رحمت آباد و بلوکات با شرکت 20 تیم در 4 گروه 5 تیمی به مدت یکماه برگزار شد....


حیدری رئیس هیئت فوتبال شهرستان رودبار در گفتگو با خبرنگار ورزشی شکوفه های زیتون، گفت: دیدار فینال این دوره از مسابقات که بین دو تیم تختی چلکاسر و امید سندس با حضور بیش از یکهزار تماشاگر برگزار می شد، ابتدا دو تیم در وقت های قانونی به تساوی 3 بر 3 دست یافتند و با نظر مربیان و بدون در نظر گرفتن وقت اضافه ضربات پنالتی تعیین کننده قهرمان این دوره از مسابقات شد.
وی ادامه داد: تیم امید رحمت آباد(سندس) با نتیجه 4 بر 3 در ضربات پنالتی تیم تختی چلکاسر که نشانه های از تیم تختی دهه شصت چلکاسر را به همراه داشت از پیش رو برداشت و قهرمان این دوره از مسابقات شد.
رئیس هیئت فوتبال رودبار افزود: در پایان این مسابقه نیز طی مراسمی جوایزی به رسم یادبود که توسط نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی تهیه شده بود به تیمهای برتر اهدا گردید.
وی افزود: کمیته فنی هیئت فوتبال  شهرستان 3 بازیکن این جام را به نام های مجتبی میرزا زاده راجعونی، نوید مردانی چلکاسری، ابوالفضل خلیلی مقدم را به عنوان پدیده مسابقات انتخاب نمود.
وی از برگزاری مسابقه تیم باشگاه مارلیک طلایی رودبار در مقابل باشگاه ابوذر رشت خبر داد و گفت: تیم باشگاه مارلیک طلایی شهرستان رودبار به عنوان نماینده شهر رودبار در رده امیدها در این مسابقه به تساوی 2 بر 2 قناعت کرد.
رئیس هیئت فوتبال رودبار، ادامه داد: بیش از 500 تماشاگر در سالن شهدای شهر رودبار نظاره گر این بازی بودند.
وی از تساوی دو نماینده شهرستان در مسابقات لیگ برتر فوتسال گیلان خبر داد و گفت: از سری مسابقات لیگ برتر فوتسال گیلان دو تیم شهرداری منجیل و شهرداری لوشان از نمایندگان شهرستان رودبار در این دوره از مسابقات در مقابل حریفان خود به تساوی رسیدند.
حیدری بیان داشت: باشگاه شهرداری منجیل در سالن شهدا رودبار به نتیجه تساوی 5 بر 5 در مقابل تیم صدر جدولی دخانیات رشت رضایت داد و  باشگاه شهرداری لوشان دیگر نماینده شهرستان در مقابل شهرداری شفت به نتیجه 3 بر 3 قناعت کرد.
خاطر نشان می سازد: در مسابقه فینال دو تیم تختی چلکاسر و امید سندس شاهد حوادثی تلخ و ناگوار و درگیری تماشاگران دو تیم و بکار بردن الفاظ رکیک بودیم که شیرینی بازی دو تیم را به تلخی مبدل ساخت، تأخیر نیروی انتظامی در ورود به ورزشگاه و جلوگیری از هر گونه درگیری از نکات قابل تأمل دیگر در این مسابقه بود. ضمناً عدم حضور مسئولان باعث دلسردی ورزشکاران و علاقمندان گردید که امید است در مسابقات آتی شاهد اینگونه موارد نباشیم.
 

 

This content has been locked. You can no longer post any comment.