امروز : چهارشنبه, 10 تیر 1394
تصویر
10 شخصیت تاثیرگذار ایران در مذاکرات
 
نقش رهبر ایران در تعیین خطوط مذاکرات ایران عیرقابل انکار است. ایشان در تصحیح روند مذاکرات مانند رد دو مرحله بودن توافق، نقش ایفا می کنند. رهبر ایران که علاوه بر سمت ولی فقیه یک مرجع دینی نیز است به عنوان نماینده نخستین مجلس ایران انتخاب شدندو پس از آن نیز به سمت ریاست جمهوری ایران در سال 1982 نیز انتخاب شدند. رسیدن رهبر ایران به سمت ولی فقیه و رهبری ایران پس از درگذشت امام خمینی و سابقه اجرایی ایشان باعث شد که وی بر امور اداره کشور در...
تصویر
تاریخچه حزب جمهوری و زندگی شهید بهشتی
 
مؤسسان حزب سید محمد حسینى بهشتى، سید عبدالكریم موسوى اردبیلى، علی‌اكبر هاشمى رفسنجانى، سیدعلى خامنه‌اى و محمدجواد باهنر بودند كه هم زمان با تأسیس حزب، در شوراى انقلاب نیز عضویت  داشتند. اعلامیه تأسیس حزب را سیدعلى خامنه‌اى نوشت و نخستین جلسه شوراى مركزى در ۲۹ بهمن ۱۳۵۷ در محل كانون توحید در تهران تشكیل شد.شورا سى تن عضو داشت كه افزون بر مؤسسان، ۲۵ تن دیگر غالباً شخصیتهاى فعال در انقلاب، از روحانى و بازارى و دانشگاهى، بودند    ...
تصویر
حضور زنان دراستادیوم وبستن دستمال به سری که درد نمی کند
 
آقایان و خانم های مسئول! به سری که درد نمی کند، دستمال نبندید و چیزی که مشکل نیست را تبدیل به مشکل نکنید. هنر ، حل مشکلات است، نه تبدیل مسائل عادی به مشکل و سپس ارتقاء آن به بحران! بحث حضور زنان در استادیوم های ورزشی که این روزها با برگزاری مسابقات جهانی والیبال در کشورمان داغ تر هم شده است، حاوی تناقض ها و هزینه هایی است که اگر تدبیری برای آن نشود، مصداقی از ضرب المثل بستن دستمال به سری که درد نمی کند خواهد شد و 5 نکته درباره یک مساله    ...
 • هفته نامه

  دریافت فایل pdf نسخه 549

 • هفته نامه

  دریافت فایل pdf نسخه 550

 • هفته نامه

  دریافت فایل pdf نسخه 551

 • هفته نامه

  دریافت فایل pdf نسخه 552

 • هفته نامه

  دریافت فایل pdf نسخه 553

 • هفته نامه

  دریافت فایل pdf نسخه 554

 • هفته نامه

  دریافت فایل pdf نسخه 555

 

 

 

رستوران جهانگیری

 

 

 

آخرین خبر ها

تختی چلکاسر و امید سندس فینال مسابقات جام رحمت آباد را برگزار کردند

مشخصات خبر

 • تاریخ انتشار: چهارشنبه 18 آبان 1390 ساعت 14:11
 • کد خبر: 549

 

 

 

 

 

 

 

 

 به گزارش سرویس ورزشی شکوفه های زیتون، یکدوره مسابقات فوتبال گرامیداشت هفته دفاع مقدس و شهدای منطقه رحمت آباد و بلوکات با شرکت 20 تیم در 4 گروه 5 تیمی به مدت یکماه برگزار شد....


حیدری رئیس هیئت فوتبال شهرستان رودبار در گفتگو با خبرنگار ورزشی شکوفه های زیتون، گفت: دیدار فینال این دوره از مسابقات که بین دو تیم تختی چلکاسر و امید سندس با حضور بیش از یکهزار تماشاگر برگزار می شد، ابتدا دو تیم در وقت های قانونی به تساوی 3 بر 3 دست یافتند و با نظر مربیان و بدون در نظر گرفتن وقت اضافه ضربات پنالتی تعیین کننده قهرمان این دوره از مسابقات شد.
وی ادامه داد: تیم امید رحمت آباد(سندس) با نتیجه 4 بر 3 در ضربات پنالتی تیم تختی چلکاسر که نشانه های از تیم تختی دهه شصت چلکاسر را به همراه داشت از پیش رو برداشت و قهرمان این دوره از مسابقات شد.
رئیس هیئت فوتبال رودبار افزود: در پایان این مسابقه نیز طی مراسمی جوایزی به رسم یادبود که توسط نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی تهیه شده بود به تیمهای برتر اهدا گردید.
وی افزود: کمیته فنی هیئت فوتبال  شهرستان 3 بازیکن این جام را به نام های مجتبی میرزا زاده راجعونی، نوید مردانی چلکاسری، ابوالفضل خلیلی مقدم را به عنوان پدیده مسابقات انتخاب نمود.
وی از برگزاری مسابقه تیم باشگاه مارلیک طلایی رودبار در مقابل باشگاه ابوذر رشت خبر داد و گفت: تیم باشگاه مارلیک طلایی شهرستان رودبار به عنوان نماینده شهر رودبار در رده امیدها در این مسابقه به تساوی 2 بر 2 قناعت کرد.
رئیس هیئت فوتبال رودبار، ادامه داد: بیش از 500 تماشاگر در سالن شهدای شهر رودبار نظاره گر این بازی بودند.
وی از تساوی دو نماینده شهرستان در مسابقات لیگ برتر فوتسال گیلان خبر داد و گفت: از سری مسابقات لیگ برتر فوتسال گیلان دو تیم شهرداری منجیل و شهرداری لوشان از نمایندگان شهرستان رودبار در این دوره از مسابقات در مقابل حریفان خود به تساوی رسیدند.
حیدری بیان داشت: باشگاه شهرداری منجیل در سالن شهدا رودبار به نتیجه تساوی 5 بر 5 در مقابل تیم صدر جدولی دخانیات رشت رضایت داد و  باشگاه شهرداری لوشان دیگر نماینده شهرستان در مقابل شهرداری شفت به نتیجه 3 بر 3 قناعت کرد.
خاطر نشان می سازد: در مسابقه فینال دو تیم تختی چلکاسر و امید سندس شاهد حوادثی تلخ و ناگوار و درگیری تماشاگران دو تیم و بکار بردن الفاظ رکیک بودیم که شیرینی بازی دو تیم را به تلخی مبدل ساخت، تأخیر نیروی انتظامی در ورود به ورزشگاه و جلوگیری از هر گونه درگیری از نکات قابل تأمل دیگر در این مسابقه بود. ضمناً عدم حضور مسئولان باعث دلسردی ورزشکاران و علاقمندان گردید که امید است در مسابقات آتی شاهد اینگونه موارد نباشیم.
 

 

This content has been locked. You can no longer post any comment.