امروز : جمعه, 01 خرداد 1394
تصویر
بایدها و نبایدهای استانی شدن انتخابات مجلس (3)
 
در هفته های گذشته به بررسی و بایدها و نباید های طرح استانی شدن انتخابات مجلس پرداختیم. در گزارش های پیشین، نظرات برخی از سیاسیون، نمایندگان ادوار مجلس و صاحبان نظر را خواندید که از جمله آنها می توان به اظهار نظر افرادی همچون آقایان مسلم میرزاپور، صمد مرعشی، اله مراد رزاقی، ضرغام مهرگانفرد، مهرداد گودرزوند چگینی و یوسف موسی پور، ابراهیم معظمی گودرزی، اسداله مرتضایی و حسین بكيان اشاره نمود. هر چند که در این گزارش ویژه، تلاش نمودیم تا با...
تصویر
بازگشایی پرونده های مختومه/ تبعیدگاهی بنام رودبار؟!
 
در سلسله گزارشات آتی سعی بر آن داریم تا به واژه شناسی تبعید، چرایی آن، افراد تبعید شده، شاخص های تبعیدگاه ها و... بپردازیم تا ضمن رسیدن به نتیجه ای مشهود، بتوانیم ساز و کاری برای رهایی از این واژه نامناسب پیدا نماییم. در گزارش اول سراغ دکتر علیزاده جوبنی از صاحب نظران و نویسنده نشریه شکوفه های زیتون و محمد مهرآیین از نویسندگان مقالات اجتماعی رفته ایم. تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل...         پایگاه اطلاع رسانی شکوفه های زیتون (اسپرو)-...
تصویر
پیر زن 115 ساله ای که از خدا عمر دوباره می خواهد
 
با ماشینی و مدرنیته شدن دنیای امروز پیشرفت های چشمگیری پیرامون جهان را در برگرفته، اما نکته قابل تأمل این است که حتی با پيشرفت و توسعه كشورها بر مبناي علم و دانش، قرن نوزدهمی ها هنوز نتوانسته اند تاکنون روزنه ای از افزایش طول عمر بشر را کشف کنند. با این تفاسیر شاید شما هم بعد از شنیدن اینکه یکی از اقوام و یا فرد خاصی بیش از صد سال عمر کرده است تعجب کنید. میهمان خانه ای هستیم که در آن پیر زنی 115 ساله 30 سال است که با عروسش سکونت دارد.   ...
 • هفته نامه

  دریافت فایل pdf نسخه 540

 • هفته نامه

  دریافت فایل pdf نسخه 538

 • هفته نامه

  دریافت فایل pdf نسخه 542

 • هفته نامه

  دریافت فایل pdf نسخه 543

 • هفته نامه

  دریافت فایل pdf نسخه 544

 • هفته نامه

  دریافت فایل pdf نسخه 545

 • هفته نامه

  دریافت فایل pdf نسخه 546

 • هفته نامه

  دریافت فایل pdf نسخه 547

 • هفته نامه

  دریافت فایل pdf نسخه 548

 • هفته نامه

  دریافت فایل pdf نسخه 549

 

 

رستوران جهانگیری

 

 

 

 

آخرین خبر ها

تختی چلکاسر و امید سندس فینال مسابقات جام رحمت آباد را برگزار کردند

مشخصات خبر

 • تاریخ انتشار: چهارشنبه 18 آبان 1390 ساعت 14:11
 • کد خبر: 549

 

 

 

 

 

 

 

 

 به گزارش سرویس ورزشی شکوفه های زیتون، یکدوره مسابقات فوتبال گرامیداشت هفته دفاع مقدس و شهدای منطقه رحمت آباد و بلوکات با شرکت 20 تیم در 4 گروه 5 تیمی به مدت یکماه برگزار شد....


حیدری رئیس هیئت فوتبال شهرستان رودبار در گفتگو با خبرنگار ورزشی شکوفه های زیتون، گفت: دیدار فینال این دوره از مسابقات که بین دو تیم تختی چلکاسر و امید سندس با حضور بیش از یکهزار تماشاگر برگزار می شد، ابتدا دو تیم در وقت های قانونی به تساوی 3 بر 3 دست یافتند و با نظر مربیان و بدون در نظر گرفتن وقت اضافه ضربات پنالتی تعیین کننده قهرمان این دوره از مسابقات شد.
وی ادامه داد: تیم امید رحمت آباد(سندس) با نتیجه 4 بر 3 در ضربات پنالتی تیم تختی چلکاسر که نشانه های از تیم تختی دهه شصت چلکاسر را به همراه داشت از پیش رو برداشت و قهرمان این دوره از مسابقات شد.
رئیس هیئت فوتبال رودبار افزود: در پایان این مسابقه نیز طی مراسمی جوایزی به رسم یادبود که توسط نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی تهیه شده بود به تیمهای برتر اهدا گردید.
وی افزود: کمیته فنی هیئت فوتبال  شهرستان 3 بازیکن این جام را به نام های مجتبی میرزا زاده راجعونی، نوید مردانی چلکاسری، ابوالفضل خلیلی مقدم را به عنوان پدیده مسابقات انتخاب نمود.
وی از برگزاری مسابقه تیم باشگاه مارلیک طلایی رودبار در مقابل باشگاه ابوذر رشت خبر داد و گفت: تیم باشگاه مارلیک طلایی شهرستان رودبار به عنوان نماینده شهر رودبار در رده امیدها در این مسابقه به تساوی 2 بر 2 قناعت کرد.
رئیس هیئت فوتبال رودبار، ادامه داد: بیش از 500 تماشاگر در سالن شهدای شهر رودبار نظاره گر این بازی بودند.
وی از تساوی دو نماینده شهرستان در مسابقات لیگ برتر فوتسال گیلان خبر داد و گفت: از سری مسابقات لیگ برتر فوتسال گیلان دو تیم شهرداری منجیل و شهرداری لوشان از نمایندگان شهرستان رودبار در این دوره از مسابقات در مقابل حریفان خود به تساوی رسیدند.
حیدری بیان داشت: باشگاه شهرداری منجیل در سالن شهدا رودبار به نتیجه تساوی 5 بر 5 در مقابل تیم صدر جدولی دخانیات رشت رضایت داد و  باشگاه شهرداری لوشان دیگر نماینده شهرستان در مقابل شهرداری شفت به نتیجه 3 بر 3 قناعت کرد.
خاطر نشان می سازد: در مسابقه فینال دو تیم تختی چلکاسر و امید سندس شاهد حوادثی تلخ و ناگوار و درگیری تماشاگران دو تیم و بکار بردن الفاظ رکیک بودیم که شیرینی بازی دو تیم را به تلخی مبدل ساخت، تأخیر نیروی انتظامی در ورود به ورزشگاه و جلوگیری از هر گونه درگیری از نکات قابل تأمل دیگر در این مسابقه بود. ضمناً عدم حضور مسئولان باعث دلسردی ورزشکاران و علاقمندان گردید که امید است در مسابقات آتی شاهد اینگونه موارد نباشیم.
 

 

This content has been locked. You can no longer post any comment.