امروز : چهارشنبه, 11 شهریور 1394
تصویر
از «قانون منم» تا «قانون بالاتر از همه» است!
 
كمي بيش از سه سال قبل را به ياد داريد؟ زماني كه اختلاف مجلس و دولت چنان بالا گرفت كه رئيس جمهوري وقت (احمدي‌نژاد) مصوبات مجلس را براي اجرا ابلاغ نمي‌كرد و در برابر اعتراض نمايندگان مجلس كه مصوبات قانوني بايد از سوي رئيس جمهوري ابلاغ و اجرا شود، گفت: «قانون منم و نه آنچه كه به صورت مصوبه در كاغذ نوشته شده است»! با اين جمله چنان طوفاني در مطبوعات سربرآورد كه ماجراي حضور رئيس دولت دهم در مجلس و آشفتگي ارائه نوار صوتي از برادر رئيس اين...
تصویر
خط قرمزهای دولت در دوران پسا تحریم
 
در سال 81 ، 20 میلیون و 500هزار نفر در کشور شاغل بوده‌اند که این رقم تا پایان سال 91 ثابت مانده است در حالی که در این مدت بیشترین میزان جمعیت فعال در سن کار یعنی چیزی حدود 7 میلیون نفر به این جمعیت اضافه شده است.متوسط رفاه خانوار در سطح کشور از سال 86 به بعد به طور مستمرروند نزولی داشته است به طوری که درآمد حقیقی خانوارهای شهری با 15.4 و روستایی با 29.6 درصد کاهش روبرو بوده است که در این زمینه نگرانیم.دیگر دلیل ضرورت رسیدن به رشد اقتصادی پایدار...
تصویر
کدام یک از دموکرات ها از توافق ایران حمایت کرده اند؟
 
آسوشیتدپرس نوشت: کنگره آمریکا ماه آینده قطعنامه‌ای را با مضمون مخالفت با توافق هسته‌ای ایران به رای خواهد گذاشت. نمایندگان جمهوری‌خواه که اکثریت هر دو بخش کنگره را در دست دارند متفق القول مخالف این توافق هستند.جمهوری‌خواهان برای تصویب قطعنامه مخالفت با توافق هسته ای به رای اکثریتی در مجلس نمایندگان و نیز 60 نفر از 100 نفر نماینده سنا نیاز دارند.با این حال اوباما گفته است مخالفت کنگره را وتو خواهد کرد.اما برای گذر از وتوی اوباما،...
 • هفته نامه

  دریافت فایل pdf نسخه 556

 • هفته نامه

  دریافت فایل pdf نسخه 506

 • هفته نامه

  دریافت فایل pdf نسخه 511

 • هفته نامه

  دریافت فایل pdf نسخه 559

 • هفته نامه

  دریافت فایل pdf نسخه 560

 • هفته نامه

  دریافت فایل pdf نسخه 561

 • هفته نامه

  دریافت فایل pdf نسخه 562

 • هفته نامه

  دریافت فایل pdf نسخه 563

 • هفته نامه

  دریافت فایل pdf نسخه 564

 

 

 

 

 

 

 

آخرین خبر ها

تختی چلکاسر و امید سندس فینال مسابقات جام رحمت آباد را برگزار کردند

مشخصات خبر

 • تاریخ انتشار: چهارشنبه 18 آبان 1390 ساعت 14:11
 • کد خبر: 549

 

 

 

 

 

 

 

 

 به گزارش سرویس ورزشی شکوفه های زیتون، یکدوره مسابقات فوتبال گرامیداشت هفته دفاع مقدس و شهدای منطقه رحمت آباد و بلوکات با شرکت 20 تیم در 4 گروه 5 تیمی به مدت یکماه برگزار شد....


حیدری رئیس هیئت فوتبال شهرستان رودبار در گفتگو با خبرنگار ورزشی شکوفه های زیتون، گفت: دیدار فینال این دوره از مسابقات که بین دو تیم تختی چلکاسر و امید سندس با حضور بیش از یکهزار تماشاگر برگزار می شد، ابتدا دو تیم در وقت های قانونی به تساوی 3 بر 3 دست یافتند و با نظر مربیان و بدون در نظر گرفتن وقت اضافه ضربات پنالتی تعیین کننده قهرمان این دوره از مسابقات شد.
وی ادامه داد: تیم امید رحمت آباد(سندس) با نتیجه 4 بر 3 در ضربات پنالتی تیم تختی چلکاسر که نشانه های از تیم تختی دهه شصت چلکاسر را به همراه داشت از پیش رو برداشت و قهرمان این دوره از مسابقات شد.
رئیس هیئت فوتبال رودبار افزود: در پایان این مسابقه نیز طی مراسمی جوایزی به رسم یادبود که توسط نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی تهیه شده بود به تیمهای برتر اهدا گردید.
وی افزود: کمیته فنی هیئت فوتبال  شهرستان 3 بازیکن این جام را به نام های مجتبی میرزا زاده راجعونی، نوید مردانی چلکاسری، ابوالفضل خلیلی مقدم را به عنوان پدیده مسابقات انتخاب نمود.
وی از برگزاری مسابقه تیم باشگاه مارلیک طلایی رودبار در مقابل باشگاه ابوذر رشت خبر داد و گفت: تیم باشگاه مارلیک طلایی شهرستان رودبار به عنوان نماینده شهر رودبار در رده امیدها در این مسابقه به تساوی 2 بر 2 قناعت کرد.
رئیس هیئت فوتبال رودبار، ادامه داد: بیش از 500 تماشاگر در سالن شهدای شهر رودبار نظاره گر این بازی بودند.
وی از تساوی دو نماینده شهرستان در مسابقات لیگ برتر فوتسال گیلان خبر داد و گفت: از سری مسابقات لیگ برتر فوتسال گیلان دو تیم شهرداری منجیل و شهرداری لوشان از نمایندگان شهرستان رودبار در این دوره از مسابقات در مقابل حریفان خود به تساوی رسیدند.
حیدری بیان داشت: باشگاه شهرداری منجیل در سالن شهدا رودبار به نتیجه تساوی 5 بر 5 در مقابل تیم صدر جدولی دخانیات رشت رضایت داد و  باشگاه شهرداری لوشان دیگر نماینده شهرستان در مقابل شهرداری شفت به نتیجه 3 بر 3 قناعت کرد.
خاطر نشان می سازد: در مسابقه فینال دو تیم تختی چلکاسر و امید سندس شاهد حوادثی تلخ و ناگوار و درگیری تماشاگران دو تیم و بکار بردن الفاظ رکیک بودیم که شیرینی بازی دو تیم را به تلخی مبدل ساخت، تأخیر نیروی انتظامی در ورود به ورزشگاه و جلوگیری از هر گونه درگیری از نکات قابل تأمل دیگر در این مسابقه بود. ضمناً عدم حضور مسئولان باعث دلسردی ورزشکاران و علاقمندان گردید که امید است در مسابقات آتی شاهد اینگونه موارد نباشیم.
 

 

This content has been locked. You can no longer post any comment.